Drukarnia Javelin w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Maszynista offsetowy

miejsce pracy: Warszawa Bielany

Zakres obowiązków:

• Obsługa maszyny Heidelberg Print Master 74-p w formacie B2
• Obsługa maszyny KBA Performa 74-5 w formacie B2

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz umiejętność obsługi maszyn introligatorskich;
• Zdolności manualne oraz zmysł techniczny;
• Zdolność do szybkiego uczenia się;
• Dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej;

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Przyjazną atmosferę pracy;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Stabilną i długofalową współpracę na pełen etat.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV

CV proszę wysyłać na adres e-mail: drukarnia@javelin.com.pl
tel. kontaktowy: 601 274 948, 22 6153297

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.